FitCat.ee on Eesti esimene ja ainus toitumisnõustamise teenus, mis on mõeldud vaid naistele!

Oleme oma toitumiskava loonud spetsiaalselt naistele ja seepärast teame täpselt, millistele toitumise ja trenniga seotud teemadele elustiili parandamise puhul rohkem tähelepanu pöörata.

Tervislik ja maitsev menüü

Süsteemi järgimine aitab kujundada pikaajalisi tervislikke söömisharjumusi, mis sobivad sinu eesmärkide ja elustiiliga. Õige toitumine on hea vormi saavutamiseks esmatähtis ja iga toitumiskava eripärad sõltuvad vanusest, aktiivsusest ja eesmärkidest. Anname sulle igal nädalal uue personaalse menüü, mis hoiab toidulaua vaheldusrikkana ning on samas tervislik. Menüüs on olemas kõik retseptid ja õpetused, et toidu valmistamine oleks kiire ja nauditav tegevus. Kava annab ette juhised, mille järgi on kerge teha vajalikud muudatused, et kaalust alla või juurde võtta ning lisaks on võimalik kehakaalu tervisliku toiduvaliku abil muutumatuna hoida.

Lihtsam perele kokata

Sinu menüüs olevad toidud on täiesti tavalised tervislikud söögid, mitte spetsiaalsed dieettoidud ning sellepärast sobib menüü järgimiseks kogu su perele. Sul on enda profiili alt võimalik lisada pereliikmeid, kes koos sinuga söövad. Et söögivalmistamine oleks lihtsam,  annab süsteem toidukogused kogu perele. Meie toitumiskava jälgides ei teki kunagi tunnet nagu oleksid rangel dieedil või peaksid maitsvatest toitudest loobuma. Sööd igapäevaselt tasakaalustatud menüü järgi, saad kätte kehale vajaliku koguse energiat ja õigetes kogustes toitaineid. Toit ei ole vaenlane, vaid sinu parim sõber, kui oskad selle enda kasuks tööle panna.

 Toitumispäeviku täitmine

Igapäevane toitumispäeviku täitmine aitab progressi paremini jälgida ja distsiplineerib ka väikesmate valikute tegemisel. Kui tead, et paned iga ampsu kirja, on suurem tõenäosus, et jätad need kaks küpsist söömata ja kõnnid kommikausist rahuliku südamega mööda. Just väikesed muutused toovad pikema perioodi vältel suure tulemuse.

Toetus ja motivatsioon

Tahame sinuga arutleda teemadel, mis paljudele naistele raskusi valmistavad- kuidas olla enesekindlam, tulla toime magusaisudega, vähendada tselluliiti või näiteks, kuidas leida endale sobivaim treeningstiil. Jagame teadmisi ning kogemusi ja näitame, et parema vormi saavutamine on võimalik ka pingevabalt.

Küpsetised pidupäevaks

Pidupäeva retseptidest leiad originaalsed küpsetiste ja toitude retseptid. Üheltki peolaualt ei peaks puuduma kook või magus amps, sest neid on võimalik valmistada ka tervislikumal moel, kui tavaliselt harjunud oleme. Retseptid on piisavalt lihtsad, et ka algaja küpsetaja nendega hakkama saaks. Küpsetiste retseptid on nähtavad kasutajatele, kes ostavad vähemalt kolm kuud liitumist.

Mugav ja käepärane

Täiendame teenust pidevalt ja tagame kasutusmugavuse. Lisaks on teenust on võimalik kasutada nii arvutist kui nutiseadmest. See teeb menüü järgi poes käimise ja toitumispäeviku täitmise veelgi mugavamaks.

FitCat.ee annab kõik vajaliku, et saaksid juba täna oma eesmärkide poole liikumist alustada!

 

Teenuse hinnad ja liitumine

FitCat.ee teenuste eest on võimalik tasuda korraga ühe maksena või sõlmida püsimakseleping, millega tasud ühe kuu kaupa.

Eelmine pakett

Järgmine pakett


Lepinguperiood
1 kuu
3 kuud
12 kuud
Garanteeritud tulemus
Personaalne toitumiskava
Liida pereliikmed TASUTA!
Ostunimekiri
Digitaalne toitumispäevik
Tervislikud küpsetised
Maksa kuukaupa
Osta korraga

Ostmine on riskivaba, pakume sulle 14 päeva raha tagasi garantiid!

Sooduskupong


Sisesta kupongi kood, kui see on olemas
Palun valige ülalt pakett, et näha maksevalikuid.
Vali makseviis

Alustan uut ja tervislikku elu